Jo vetëm për sport, këto bluza janë mjaft në modë

16/03/2018 12:14

Nga një veshje sportive vetëm për palestër tashmë është një bluzë që nuk mungon në garderobën femërore dhe ka qenë një evolucion i vërtetë.

Nuk konsiderohet vetëm për një veshje casual për në kohë të lirë, por edhe për raste ku ke impenjime.

Alternativa ‘cool’ është një triko dhe një pulovër, me një palë xhinse të thjeshta dhe këpucë balerinë, apo dhe me pantallona të gjera. Këtë pranverë keni mjaft mundësi kombinimi.

Sekreti për të pasur stil? Fokusohuni tek modeli i duhur duke luajtur pak me ngjyrat. Qofshin klasike, sportive, me kapuç apo me zinxhir, me fruda etj., ato janë aleatët tuaj këtë pranverë. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
3/17
Acne Studios

Top Channel