Mbesa e ish-Presidentit shqiptar, tifo të zjarrtë për Juven (Foto)

14/03/2018 13:36

Beniada Nishani është mbesa e ish-Presidentit shqiptar Bujar Nishani, e cila në Itali njihet me mbiemrin e nënës së saj, Jakiç.

Bukuroshja bjonde është rritur në Itali dhe ka qenë pjesë e emisionit të famshëm “Le Iene”.

Përtej Adriatikut ka kultivuar edhe pasionin e saj për Juventusin, që e ka treguar edhe në një set fotografik të revistës “GQ”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel