Çfarë ndodh nëse lind natën e Halloween

06/11/2017 20:18

Ideja se fëmijën tuaj nuk do ta presë një person i veshur si mjek, por dikush i veshur si “Joker” nuk do të ishte situata ideale për shumicën e prindërve.

Por jo për Brittany dhe Joseph Selph, pasi mjeku i tyre Paul Locus u kërkoi që të hiqte maskimin e tij për të krye normalisht punën, ata këmbëngulën që fëmijën ta priste si “Joker”, si diçka vërtetë speciale.

E në fakt çift kanë qenë shumë të lumtur për lindjen e fëmijës, sa nuk e kishin problem nëse fytyra e parë që do të shihte vajza e tyre do të ishte ajo e një prej personazheve më negativë në kinematografi.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel