Imazhe mahnitëse të krijuara vetëm me monedha të cilat duket sikur thyejnë ligjet e fizikës janë realizuar nga një japonez që poston foto të veprave të tij në “Twitter”.

Japonezi misterioz i publikon fotot në llogarinë në “Twitter” me emrin Thumb Tani dhe deri më tani ka krijuar 31 mijë ndjekës.

Çdo vepër që ai ka publikuar është një kryevepër e arritur nga vendosja në një balancë perfekte të monedhave. Balancë, që shumëkujt mund t’i duket e paarritshme.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel