Fotoja vërteton se ajo do të bëhej një modele ndërkombëtare

15/03/2016 00:00

Ajo ka parakaluar në pasarelat më të rëndësishme, si edhe ka pozuar në kopertinat e revistave më të mira në botë dhe nisur nga kjo fotografi e Miranda Kerr kur ka qenë e vogël, suksesi ishte i garantuar.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, Miranda duket si një kukull me sy blu të mëdhenj dhe më një buzëqeshje infektuese, duke lënë kështu të nënkuptohet se bukuroshja australiane ka qenë gjithmonë e destinuar të jetë një nga modelet më të suksesshme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel