Aktualisht ndodhet në Hauai për një dasmë, por Rihanna ka vendosur që vëmendjen ta marrë ajo dhe jo nusja.

Këngëtarja 27-vjeçare ka postuar në Instagram disa foto ku pozon me bikini dhe tregon fizikun e saj fantastik.

Të hënën do të martohet asistentja e Rihanës, Jennifer Rosales.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel