Ja si do duket tatuazhi juaj kur të plakeni

02/04/2015 00:00

Një ndër arsyet se pse shumë njerëz vendosin të mos bëjnë tatuazhe është frika nga ideja se si do të duket një tatuazh kur të plakemi dhe lëkura të rrudhet.

Si do të duket një tatuazh që ti e ke bërë në moshën 22-vjeçare në trupin me rrudha të një 60-vjeçare?

Por falë disa fotografive të publikuara ku paraqiten disa të moshuar, ju mund të shikoni se si do duket tatuazhi në fizikun tuaj vite më vonë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel