Vajza 2-muajshe që thotë “TË DUA”

17/03/2015 00:00

Një vajzë e cila është vetëm 2-muajshe ka habitur të gjithë pasi arrin të artikulojë fjalët “TË DUA”.

Babai i saj mbeti me gojë hapur kur në momentin që po e vinte në gjumë dhe po i thonte “të dua”, ajo iu përgjigj me të njëjtën frazë.

25-vjeçari ja tregoi menjëherë këtë gjë bashkëshortes së tij, e cila mendoi se ishte një shaka deri në momentin që e dëgjoi me veshët e saj të bijën 2 muajshe të “fliste”.

Top Channel