Moti ne kete periudhe ne Australi u dhuron serfisteve dallge per te ushtruar pasionin e tyre, por jo vetem.

Nje grupi te apasionuarish pas ketij sporti ne plazhin Eategos ne Gjirin Bajron iu bashkuan disa te ftuar te pazakonte.

Se bashku me serfistet dallget i shijuan edhe nje tufe delfinesh qe kercenin mbi uje dhe u vune ne gare se kush kercen me larte.

Top Channel