Reforma zgjedhore, Manjani: Partitë të ulen

07/02/2011 13:55

Sekretari për çështjet zgjedhore në LSI, Ylli Manjani ka deklaruar se të gjitha partitë politike duhet të ulen për reformën zgjedhore.

“Reforma zgjedhore duhet të bëhet sipas rekomandimeve të OSBE-së dhe ODIHR-it”, është shprehur Manjani.

“Reforma zgjedhore nuk është çështje tekash e kryetarëve të partive”, shtoi ai.

Top Channel