Fotot eksklusive/ Mbërrijnë në Bejrut nga Siria 19 gra e fëmijë shqiptarë
01/08/2021 00:19
Vijon zjarri në Karaburun, rrezikon të përparojë drejt zonave të banuara
31/07/2021 23:34
Qytetari denoncon rastin e kultivimit të kanabisit në Roskovec, policia: Ka vetëm prodhime bujqësore
31/07/2021 22:43
Situata e zjarreve në vend, zv.ministrja e Mbrojtjes nga Ksamili: Para përgjegjësisë penale të gjithë ata që dëmtojnë natyrën
31/07/2021 22:21
Qytetari bllokon rrugën për një orë, momenti epik kur policisë i soset durimi (Fotot)
31/07/2021 22:13
19 shqiptarë kthehen nga Siria/ 5 gra dhe 14 fëmijë mbërrijnë të dielën në Shqipëri
31/07/2021 21:46
Gjykata e Lartë pezullon ndërtimin e HEC-eve në Valbonë/ Publikohet vendimi i plotë
31/07/2021 21:39
“8 vatra zjarri aktive në vend”, ministri: Qytetarët të jenë të kujdesshëm prej thatësirës
31/07/2021 20:59
40 vite duke mësuar fëmijët/ Mësuesi veteran tregon historinë e tij nëpërmjet një libri
31/07/2021 20:04
Rrugët me gropa për biznesin/ Akset dytësore të autostradës Tiranë-Vorë janë të shkatërruara
31/07/2021 19:56
Ballkani i hapur, Shqipëria përfiton/ Biznesi shikon me optimizëm heqjen e pengesave në kufij për tregtinë
31/07/2021 19:48
Fundjava, më e freskët në Pogradec/ Ditët e nxehta mbushin qytetin me pushues
31/07/2021 19:26
“Thirrje për ata që s’duan të kthehen”/ Ghorayeb për Top Channel: Ne do t’ju ndihmojmë! Eva Dumani ka bllokuar përpjekjet tona
31/07/2021 19:13
5 gra e 14 fëmijë shpëtohen nga kampet e Sirisë, Çuçi: Vijojmë përpjekjet për t’i nxjerrë të gjithë shqiptarët që po përjetojnë atë tmerr
31/07/2021 18:56
Temperaturat e larta në vend, IGJEUM: 10 qarqe të rrezikuara nga zjarret
31/07/2021 17:50
Riatdhesimi shqiptarëve nga Siria/ Marc Ghorayeb tregon detajet e operacionit të tretë
31/07/2021 17:32
Sërish rritje rastesh/ 45 të infektuar dhe asnjë humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit
31/07/2021 17:29
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Policia: Pezullohen 63 leje drejtimi, vendosen 1690 gjoba dhe arrestohen 11 persona
31/07/2021 16:28
Pamje të frikshme nga Vlora/ Zjarrfikësit në luftë me flakët
31/07/2021 16:23
Kapet i riu që vodhi menaxherin e lokalit ku punonte, arrestohet edhe një 37-vjeçar pasi…
31/07/2021 16:20
Nuk respektoi orarin për mbylljen e subjektit, gjobitet dhe procedohet penalisht 37-vjeçari
31/07/2021 16:15