FOTOT/ Flamur Noka në aksion, i vendos pankartën Spiropalit. Nga reagimi i ministres te përplasja me efektivin e Gardës dhe deputetin e PS
04/03/2024 17:46
Shisnin drogë në burgun e Trikallas, zbulohen emrat e 6 bashkëpunëtorëve të Olti Dulçes. Mes tyre një vajzë shqiptare
04/03/2024 17:41
FOTOT/ Inaugurimi bazës së NATO në Kuçovë, ja çfarë kanë fiksuar mediat ndërkombëtare
04/03/2024 17:29
Flamur Noka i bllokon mikrofonin deputetit të PS, mbyllet seanca
04/03/2024 17:15
“Zgjedhësit duan të dëgjojnë për hallet e tyre, jo bilbilat tuaj”, Nikolla thirrje opozitës të mos bllokojë seancën: Uluni të vijojmë normalisht
04/03/2024 17:14
Seancë vetëm 7 minuta/ Rithemelimi bllokon foltoren e Kuvendit, Noka përplaset me gardistët dhe i vendos zhurmues mikrofonit të deputetit të PS
04/03/2024 17:12
FOTO/ Kush është Olti Dulçe? Shqiptari i dënuar për vrasje, “koka” e grupit kriminal që shiste drogë në burg
04/03/2024 17:02
“Ballkani i rrezikuar nga Rusia”, Rama: Baza ajrore në Kuçovë element sigurie, së shpejti edhe baza detare në Porto Romano
04/03/2024 16:50
Shpërthimi ku vdiqën babë e bir, si shpëtoi mrekullisht një i mitur! Dëshmia: Shkova të takoja Elidonin, pas shpërthimit…
04/03/2024 16:45
FOTOT/ Helikopterët Black Hawk dhe dronët Bayraktar “pushtojnë” Kuçovën, edhe opozita i bashkohet ceremonisë. Çfarë nuk u pa nga hapja e bazës ajrore të NATO-s
04/03/2024 16:43
Shpërndanin drogë brenda burgut të Trikallas, zbulohet grupi i shqiptarit të dënuar për vrasje. Në pranga Olti Dulçe dhe 6 të tjerë. Si funksiononte skema
04/03/2024 16:42
“Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, arritje madhore”, Basha: Hapja e bazës së Kuçovës, lajm i mirë për Shqipërinë dhe për sigurinë e rajonit në një kohë të trazuar
04/03/2024 16:32
Shtyu seancën për revokimin e masës “arrest shtëpie” për Berishën, GJKKO tregon arsyen: Ish-kryeministri refuzoi të firmoste fletëthirrjen
04/03/2024 16:30
Tragjedia në magazinën e deputetit Bujar Çela, dëshmia e punonjësit: Djali ishte i gjymtuar në tokë dhe nuk reagonte
04/03/2024 16:17
Komiteti i Çështjeve Ligjore në KiE, miraton rezolutën e opozitës për Ukrainën! Basha: Kushdo që kryen agresion ndaj një vendi tjetër duhet të paguajë
04/03/2024 16:10
E moshuara bie aksidentalisht nga ura në fshatin Shkopet, gjendet e pajetë në lumin Mat
04/03/2024 15:53
Avaria në procesin e prerjes së hekurit shkaktoi shpërthimin në magazinë/ Hetimet për ngjarjen, objekti kishte tejkaluar lejen…
04/03/2024 15:51
Festimet e Ditës së Verës/ Elbasani nis ceremonitë e festës që do të zgjasin deri në 14 mars
04/03/2024 15:44
Zbardhen ndryshimet në statut që bëjnë Bardhin dhe Gjekmarkajn nënkryetarë të Rithemimit. Emrat e rinj që shtohen në Kryesi
04/03/2024 15:37
Deputetët e Rithemelimit në ceremoninë e bazës së NATO-s në Kuçovë: Protokolli na injoroi, nuk na dhanë as karrige për t’u ulur
04/03/2024 15:34
Standardi i jetesës/ Ekspertët: Shqipëria mund të rritet më shumë ekonomikisht
04/03/2024 15:33
Shqiptari i dënuar me 65 vite thur planin ‘fenomenal’, nga burgu grek shiste heroinë dhe fitonte mijëra euro. Një rrobaqepëse e ndihmonte për…
04/03/2024 15:17
Baza ajrore/ Helikopterët, avionët e aleatëve dhe dronët Bayraktar rikthejnë zhurmën e munguar pret 3 dekadash në Kuçovë
04/03/2024 15:08
11 shtetas të rinj betohen për shtetësinë shqiptare, mes tyre balerini me famë ndërkombëtare, Veliaj: Të gjithë bashkë ta bëjmë Shqipërinë më të mirë
04/03/2024 15:05
KLGJ reagon pas akuzave të Berishës për Irena Gjokën: Sulm për shkak të detyrës, krijojnë imazh të gabuar për punën e gjyqësorit
04/03/2024 15:03
Ruanin drogën në një vilë luksoze të blinduar nga siguria, arrestohen dy shqiptarët në Spanjë, 35 mijë euro dëm për…
04/03/2024 14:19
FOTO/ I akuzuar nga GjKKO-ja si pjesëtar i një grupi kriminal, arrestohet në Dubai 32-vjeçari që zhvati 50 mln euro përmes mashtrimit nga call center
04/03/2024 14:10
Vodhën 5 automjete dhe i mbajtën në servisin e tyre, vihen në pranga babë e bir në Kavajë
04/03/2024 14:00
Si u burgos Telat Agolli për vizitën në Jugosllavi? Rrëfimi emocionues i dhëndrit të tij, Pavllo Sallata: Ishte kurth
04/03/2024 13:39
Konflikti i pronësisë mes Pëllumb Metës dhe familjes, pistat e hetimit të vrasjes në Shënavlash
04/03/2024 13:32