Emri/ U kap në fermë kanabisi në Britani, justifikimi i 24-vjeçarit: Më premtuan punë, do ndihmoja familjen në Shqipëri
24/09/2021 20:20
Shqiptarët shpenzuan 30 mln euro ilaçe gjatë pandemisë/ Deputetja e PD: U rimbursuan vetëm me 1%, qeveria do të pasurohet vetë
24/09/2021 20:00
“PD, jo me një këmbë tek e shkuara”/ Yuri Kim takon Bashën: PD, më e fortë pas tranzicionit
24/09/2021 19:51
Tre skenarë për mësimin/ Orët e mësimit të shkurtuara dhe me turne deri në mbrëmje
24/09/2021 19:41
Në klasë me test Covid ose vaksinë/ Studentët e pavaksinuar do zhvillojnë mësimin on-line
24/09/2021 19:41
Pagat e ulta nxitën emigrimin/ Ekspertët: Taksimi progresiv mbi pagat solli efekte negative
24/09/2021 19:36
30 vite jetë për të blerë një shtëpi/ Çmimet e larta të ndërtimeve, të papërballueshme me të ardhurat mesatare
24/09/2021 19:33
Ndahet nga jeta Mjeshtri i Madh Vehap Xhindoli/ Presidenti Meta mesazh ngushëllues
24/09/2021 19:13
ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm: Nga 26 shtatori sërish devijime të Unaza e Madhe. Ja si do lëvizin mjetet
24/09/2021 19:01
Ndihmoi për ndërtimin e tij, Dua Lipa poston videon e kopshtit të ri në Tiranë
24/09/2021 18:04
826 raste të reja në 24 orët e fundit/ Ministria e Shëndetësisë: 10 humbje jete, mes tyre një 30-vjeçare nga Durrësi
24/09/2021 18:02
Përparim Kabo në ‘Top Talk’: Boll gënjyem veten. Kjo nuk është demokraci. Ja çfarë duhet!
24/09/2021 17:36
Skënder Brataj zbulon arsyet, ja përse nuk zhvillojnë antitrupa të gjithë personat që kalojnë sëmundjen e Covid-19
24/09/2021 17:34
Yuri Kim del e buzëqeshur nga takimi me Bashën, mesazhi që jep përmes veshjes (FOTO)
24/09/2021 17:07
“Mark Rutte në Shqipëri më 10 nëntor”/ Rama takon homologun holandez: Rikonfirmon mbështetjen për integrimin në BE
24/09/2021 17:02
“Luftë kundër korrupsionit, pavarësisht rangut dhe partisë”, Yuri Kim kujton deklaratën e presidentit të Amerikës: Kur e gjithë bota donte që Shqipëria të shuhej…
24/09/2021 16:57
Mesazhi i Kim për Berishën, pas takimit me Bashën: PD nuk ecën dot para me një këmbë tek e shkuara
24/09/2021 16:57
“Në SHBA i dhashë informacion shefave për…”/ Yuri Kim flet pas takimit me Bashën, zbulon çfarë kanë diskutuar
24/09/2021 16:49
Ambasadorja franceze në Vlorë, interesohet për turistët e huaj që blejnë shtëpi aty
24/09/2021 16:29
Pas vizitës në Washington, Yuri Kim takon Lulzim Bashën
24/09/2021 16:01
Rama takon drejtorin ekzekutiv të Pfizer, Dr. Albert Bourla
24/09/2021 15:44