Moore dhe Kutcher festojnë përvjetorin

25/09/2010 15:50

Ndërsa publikimet në media për tradhëti mes çiftit vazhdojnë, duket se kjo nuk u bën përshtypje Demi Moore dhe Ashton Kutcher.

Ata kanë festuar përvjetorin e pestë të martesës dhe u kanë treguar të gjithë fansave se si e kanë kaluar atë ditë.

Çifti ka postuar në mikroblogun Twitter një foto të tyre të shtrirë të dy në krevat, në dukje të lumtur.

Top Channel