Lohan, 30 ditë të tjera në burg

24/09/2010 21:30

Lindsay Lohan përfundon sërish në burg pak ditë pasi ajo doli nga qelia.

Aktorja është dënuar me 30 ditë heqje lirie pasi në trupin e saj u gjetën substanca të ndaluara narkotike. Lohan e fitoi lirinë një muaj më pare, duke nisur punën për filmin “Machete”, që mesa duket duhet ta braktisë edhe për disa kohë.

Pak kohë më parë ajo u dënua pasi theu lirinë me kush dhe nuk u paraqit në gjykatë.

Top Channel