Lohan flet ende më ish të dashurën

17/09/2010 12:35

Lindsay Lohan dhe ish e dashura e saj, Samantha Ronson kanë rinisur të degjohen pas daljes së aktores nga burgu dhe qendra e rehabilitimit.

Pavarësisht se historia e tyrë përfundoi disa muaj më parë për shkak të problemeve të Lohan me drogën, një mik i aktores pohon se ajo ka rinisur të kontaktojë me ish të dashurën.

“Ato flasin rregullisht”, shprehet burimi anonim. Samantha e vizitonte rregullisht Lindsay-n në kohën që ajo ishte shtruar në UCLA Medical Center dhe gjatë 13 ditëve të burgimit.

Top Channel