Naomi feston 25 vjet karrierë

14/09/2010 09:25

Naomi Campbell ‘cmendet’ në New York, gjatë ‘Fashion’s Night Out’, event i organizuar në zona të ndryshme për të stimuluar blerjet në dyqanet më të shtrenjta.

Pasi mbushi 40 vjec, supermodelja feston në dyqanin ‘Dolce&Gabbana’ 25 vite karrierë.

E veshur me pantallona të shkurtra dhe me corape rrjetë, Naomi ka këryer gjatë gjithë mbrëmjes pa u ndalur një sekondë.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel