Inés Sainz, padi lojtarëve të New York Jets

14/09/2010 16:25

Gazetarja e bukur meksikane e TV Azteca, Inés Sainz ka denoncuar për ngacmim seksual lojtarët dhe trajnerët e skuadrës së futbollit amerikan, New York Jets.

Sipas saj, ngjarja ka ndodhur gjatë një interviste.

NFL (National Football League – Liga Kombëtare e Futbollit) ka hapur një hetim në lidhje me episodin.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel