Jolie: Nuk do largohem nga filmi

10/09/2010 16:35

Në moshën 35 vjecare ka pasur pothuajse gjithcka nga jeta, sukses në kinema, një familje të madhe, një burrë që e dashuron dhe pasionin për të luaftuar varfërinë në botë.

Angelina Jolie pozon për revistën “First” me rastin e shfaqjes së “Salt” në Itali ku ajo thekson se nuk ka ndërmend të tërhiqet nga bota e filmit. “Jam keqkuptuar sepse një gjë e tillë nuk do të ndodhë shumë shpejt”, shpehet bukuroshja që sapo ka përfunduar edhe xhirimet e “The Tourist” me Johnny Depp.

“Më pëlqen ende të aktroj por jam e sigurt se do bëj edhe shumë gjëra të tjera në jetë. Që tani i zgjedh me më shumë kujdes filmat”, shton Jolie. Në fund të intervistës, një deklaratë e vërtetë dashurie për Brad Pitt. “Eshtë një kombinim perfekt mes një babai ideal dhe një burri inteligjent. Një mashkull i vërtetë në kuptimin më domethënës të fjalës”, përfundon Jolie.  

Top Channel