Blanchett:  Vështirë të ndash fëmijët nga puna

07/09/2010 11:10

Kur Cate Blanchett dhe bashkëshorti i saj Andrew Upton u bënë me fëmijë, ata planifikuan që t’i mbanin ata larg jetës profesionale, por mesa duket kjo është e vështirë.

Sipas aktores, djemtë kanë shumë dëshirë të marrin pjesë në projektet e prindërve.

“Eshtë shumë e vështirë të punosh me fëmijët dhe në vitin e para ne tentuam t’i izolonim”, shprehet Blanchett. Bukuroshja 41 vjecare shton gjithashtu se është përpjekur t’i edukojë ata me ndjenjën e sakrificës.

Top Channel