Celine Dion, shtatzanë dhe pa truk

04/09/2010 09:45

Kopertina kanadeze e “7 Jours” ka në qendër të saj Celinë Dion, shtatzënë me binjakë që pozon me fytyrën ujë dhe sapun nën shoqërinë e bashkëshortit Renë Angélil, 68 vjec dhe të djalit të tyre  René-Charles, 9 vjec.

Zëdhënësi i këngëtares përgënjeshtroi se Celinë ndodhej në spital për probleme me shëndetin.

Binjakët duhet të vijnë në jetë në muajin nëntor.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel