David Cameron prezanton në pubik fëmijën e tretë

03/09/2010 16:05

David dhe Samantha Cameron kanë shfaqur në publik sot vajzën e tyre para gazetarëve në Downing Street.

Vogëlushja Florence Rose Endellion lindi në “Royal Cornwall Hospital” në datën 24 gusht. Cifti i ri kryeministror David dhe Samantha kanë edhe dy fëmijë të tjerë, Nancy Gwen e Arthur.

Shefi i ekzekutivit nuk i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve nëse ai ia ndërron panolinat fëmijës, ndërsa ata i janë përgjigjur me një “po” të thatë pyetjes nëse vogëlushja i le zgjuar gjatë natës.  

FOTO GALERI
1/3
Vogëlushja Florence lindi në 24 gusht

Top Channel