Momente të lumtura për ciftin e mirënjohur Orlando Bloom-Miranda Kerr.

Aktori dhe modelja kanë vendosur më në fund që të shkojnë në altar për të kurorëzuar dashurinë e tyre pasi këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i tyre.

Pas tre viteve fejesë “Pirati i Karaibeve” dhe modelja e Victoria’s Secret arritën të binden se ka ardhur koha për të krijuar një familje. Mesa duket propozimin e ka bërë Bloom.

Top Channel