Rachel Uchitel, kapele te UCK-se

15/12/2009 12:30

Rachel Uchitel eshte fotografuar ne rruget e New York me nje kapele ne te cilen duket qarte logoja e UCK-se.

Rachel deklaroi pak kohe me pare ne media se kishte shkuar shume here ne shtrat me kampionin e golfit Tiger Woods.
Pas saj qarkulluan ne media edhe deklarimet e 8 vajzave te tjera me te cilat kampioni kishte patur lidhje.

Deklarata e Rachel duket se ka nervozuar shume gruan e Tiger, ish-modelen Elin Nordegren. dyshohet se ajo eshte shkak i plagosjes se Woods disa dite me pare dhe jo aksidenti me makine.

Mirepo c’lidhje ka Rachel me UCK dhe pse e mban kete kapele? Nuk dihet asgje per kete detaj, po le te shpresojme ta dije domethenien…

FOTO GALERI
1/1

Top Channel