Obama kercen “Amor a la mexicana”

15/10/2009 13:45

Presidenti amerikan, Barack Obama tregoi aftesite e tij si balerin, kur nje kengetare e ftoi per te kercyer ne nje mbremje gala ne Shtepine e Bardhe me muzike latine.

Kreu amerikan performoi para te pranishmeve ne momentin qe Thalia, po interpretonte te famshmen “Amor a la mexicana”.

Veprimi i presidentit u shoqerua me duatrokitje nga te pranishmit, po skena e kercimit mesa duket nuk i ka pelqyer Michelle Obames. Kur i shoqi u ul ne tavoline dhe dic i tha, ajo e injoroi dhe vijoi te shihte kengetaren.

“Shume faleminderit zonja e pare, zoti president ju kerceni shume mire”, tha gruaja Tommy Mottola, ne fund te performances se saj.

Top Channel