Holmes stiliste, frymezimi? Suri

28/09/2009 20:40

Kush thote qe femijet nuk jane burim frymezimi? Katie Holmes ka zbuluar se ka nje dhunti per boten e modes fale vajzes se saj te vogel, Suri.

Bukuroshja hollivudiane ka hedhur ne treg nje linje veshjesh ne bashkepunim me stilisten Jeanne Yang. “Gjithmone kam dashur te punoj ne boten e modes dhe kete frymezim ma ka dhene Suri.

Ajo i adhuron veshjet dhe keshtu vendosa qe te hedh ne treg nje linje”, thote bashkeshortja e Tom Cruise ne nje interviste per “The Sun”. Por ajo thekson se karriera si stiliste nuk do ta pengoje te vazhdoje te jete nje aktore e suksesshme.

“Kjo nuk do interferoje ne pasionin tim per te luajtur filma. Sapo kam perfunduar xhirimet e nje filmi kete vere dhe jam krenare per koleksionin tim te ri”, nenvizon Holmes.

Top Channel