Batman, Theron ne gare per rolin e maces

25/09/2009 17:40

Fluks i madh kerkesash per interpretimin e Catwoman ne serine e re te sages Batman.

Edhe aktorja bukuroshe nga Afrika e Jugut, Charlize Theron ka shprehur deshiren per te veshur lekuren e maces perkrah Christian Bale dhe Sir Michael Caine. Sikur te mos maftonin Angelina Jolie, Rachel Weisz dhe Megan Fox, tashme regjisori duhet te peshoje edhe emrin e Theron, e cila hyne ne gare si nje prej pretendenteve.

“Eshte nje risi per mua, por me pelqen Chris Nolan sepse eshte nje gjeni dhe do te isha idiote nese do refuzoja nje propozim nga ai”, shprehet biondja hollivudiane. Nje muaj me pare, Fox dukej se ishte me e kuotuara por Warner Bros deklaroi se nuk eshte marre ende nje vendim.

Top Channel