Eros Ramazzotti me nje brune misterioze

24/09/2009 13:45

Nje lidhje e re ne horizont per Eros Ramazzotti-n.

Kengetari eshte kapur ‘mat’ me nje vajze te re brune 22-vjecare. Te dy sapo dolen nga nje restorant, kur u gjenden para flasheve te “Diva e Donna”. (reviste italiane)

Nje vajze me syze te erreta, me floke te zeze mesa duket ka magjepsur ish-bashkeshortin e Michelle Hunziker.

Duket se kengetari eshte apasionuar shume pas kesaj vajze dhe po perpiqet me te gjitha menyrat ta mbaje jashte vemendjes se kamerave dhe ta ruaje fort marredhenien e tij.

Ndaj Eros therret nje mik per ta percjelle vajzen per ne shtepi, me qellim qe ajo mos te jete ne objektivin e aparatit.

Fqinjet e Eros thone se e kane pare ciftin ndersa bente nje shetitje bashke me vajzen e kengetarit, Aurora.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel