Cmenduri e yjeve hollivudiane…te kesh prinder shume te famshem si Tom Cruise dhe Katie Holmes, duhet te nisesh qe femije te kesh veshje elegante dhe me sharm.

Ndersa ne duar mban nje lepurush, Suri Cruice ecen me hapa te sigurte para nje turme admiruesish e fotografesh, ndersa ka mbathur nje pale kepuce me taka.

Suri sapo ka mbushur 3 vjec, ama ne kembet e saj jane nje pale kepuce te vogla, me nje take per nje moshe shume me te madhe se sa kaq.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel