Ndersa ne Amerike po pritet premiera e filmit horror “Jennifer’s Body”, protagonistja Megan Fox rrefen dicka nga jeta e saj intime.

Ylli sensual i Hollywood thote se pelqen te fleje nudo dhe se ka patur grindje te dhunshme te dashurin e saj, aq sa ka menduar me shume se nje here ta vrase.

“Sa mire qe nuk kemi arme ne shtepi, perndryshe…”, thote duke qeshur (!) aktorja e bukur.

Fox shton se nuk pelqen lidhjet per nje nate dhe se nuk do te shkonte kurre ne shtrat me dike qe nuk e donte.

Edhe pse provokon shume thashetheme, Megan thote se ndihet e bezdisur kur te tjeret e ngaterrojne jeten e saj private me profesionin.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel