Mischa Burton “harron” drogen dhe alkoolin

17/09/2009 16:40

Del ne treg filmi me i fundit thriller “Homecoming” me protagoniste Mischa Barton. Ky eshte filmi i pare i aktores pas problemeve qe ajo ka pasur me drogen dhe alkolin.

Tashme bukuroshja hollivudiane duket se i ka lene pas gjithe problemet ne jeten private dhe ka rinisur rrugetimin ne fushen e aktrimit.

Aktualisht ajo po punon me “The Beautiful Life”, nje film i prodhuar nga Ashton Kutcher. “Jam e lumtur pasi luajme shume gjate xhirimeve. Me duken te largeta momentet kur interpretoja Marissa-n ne The O.C.”, shprehet Barton.

 

Top Channel