Simpson, i thyhet zemra nga…nje qen

16/09/2009 12:50

Nuk i ka mjaftuar nje shtepi super e sigurt Kaliforni per te siguruar qenin e saj.

Behet fjale per kafshen shtepiake te kengetares Jessica Simpson, qeni i se ciles eshte rrembyer nga nje kojote ne oborrin e shtepise private. Sipas asaj qe ka rrefyer ne Twitter, kengetarja e ka zemren te thyer nga kjo ngjarje, pasi ishte shume e lidhur me qenin. Ngjarja ndodhi rreth ores 21:00 dhe fqinjet kane qene ata qe degjuan te paret ulerimat e qenit.

Nje dite me pas, bulevardi prane shtepise se Simpson eshte mbuluar nga postera me mbishkrimin “Qen ne kerkim” me nje oferte te majme ne dollare per ate qe e kthen ne shtepi. Qenushi Daisy eshte bere objekt i mesazhit edhe ne Twitter ku Simpson kerkon qe ta ndihmojne me informacione te nevojshme per vendndodhjen.

Pas ndarjes nga Nich Lachey dhe fundit te historise me Dallas Cowboys, Jessica ishte lidhur me shume me kafshen pasi kalonte shume kohe me te. 

 

Top Channel