Hamilton- Scherzinger, lidhja ne pit stop

14/09/2009 11:00

Pit Stop per lidhjen e Lewis Hamilton me bukuroshen Nicole Scherzinger.

Piloti kampion bote ka vendosur te marre nje pushim per te sistemuar gjerat ne mendjen e tij. Lajmi i ndarjes se 24 vjecarit me lideren 31 vjecare te grupit “Pussycat Doll” eshte bere i ditur para cmimit te madh te Italise, ku Hamilton doli nga pista ne xhiron e fundit duke humbur vendin e trete.

Sipas tabloidit “Sunday Mirror”, planet per te ardhmen e tyre nuk perputheshin pasi Nicole deshironte martesen dhe te kishte disa femije me Lewis, por piloti i ri mendon se ka kohe per nje jete serioze. Me pak fjale, diferenca e moshes mes te dyve ka qene shkaku kryesor per ndarjen e papritur.

Top Channel