Penelope Cruz hedh poshte zerat e diteve te fundit se ajo eshte shtatzene.

Aktorja ne nje prononcim per “USA Today”, mohoi lajmet duke thene se nuk priste femije.

“Miqte e mi me kane mbushur me dhurata duke me uruar. Po une i pergjigjem se nuk ka asgje te vertete ne kete mes dhe se cka thuhet neper media eshte e rreme”, thote Penepole.

Aktorja spanjolle 35-vjecare u shfaq se fundmi ne Festivalin e Kinemase ne Toronto, ne prezantimin e filmit te ri “Los Abrazos Rotos”.

Zerat per nje shtatzani te Cruz kane qarkulluar shume ditet e fundit, sidomos pas disa fotove te publikuara, ku aktorja duket me bark paksa te rrumbullakosur.

Top Channel