Penelope Cruz ne pritje te femijes se pare?

11/09/2009 19:00

Penelope Cruz i eshte shtuar listes se femrave te njohura qe deshirojne nje femije.

Bukuroshja spanjolle eshte ne pritje te femijes se pare me te fejuarin Javier Bardem. 35 vjecarja sapo ka perfunduat xhirimet e filmit “Los Abrazos Rotos” me regjisor Pedro Almodovar dhe tashme duket se do perqendrohet per disa kohe ne jeten familjare.

Sipas burimeve ende te pakonfirmuara, Cruz eshte ne muajin e katert ose te peste te shtatezanise. Gjithsesi, provat per nje shtatezani te mundshme nuk mungojne. Penelope ka lene duhanin 4 muaj me pare, ndersa ne nje interviste ajo ka deklaruar se do te deshironte qe shume shpejt te behej nene dhe te krijonte nje familje te rregullt.

Nga ana tjeter, Penelope dhe Javier nuk kane menduar ende per martese, por mesa duket femija i pare do t’i ndihmoje te hedhin hapat drejt altarit.

Top Channel