Skenat lesbo te Angelina Jolie

04/09/2009 12:05

Lindsay Lohan akuzoi pak dite me pare Angelina Jolie se ishte hipokrite dhe se nuk e pranonte biseksualitetin e saj.

Direkt pas kesaj deklarate ne rrjet shperthyen pamjet e nje filmit te Jolie, te vitit 1998, ku shfaqen disa skena lesbo mes saj dhe Elizabeth Mitchell.

Sekuencat i lene pak vend imagjinates dhe shume madje mund ta kujtojne interpretimin e Jolie ne filmi “Gia”, ku u nominua edhe per cmimin “Emmy”

FOTO GALERI
1/3

Top Channel