Renee takon “vjeherrit”

04/09/2009 14:05

Lidhja mes Renee Zellweger dhe Bradley Cooper po unifikohet gjithnje e me teper.

Aktorja eshte aq e lidhur me yllin e “The Hangover”, sa ka pranuar qe te takohet me prinderit e tij.

Cifti eshte fotografuar gjate gushtit ne nje arrati romantike ne Barcelone dhe me kthimin ne SHBA dy pellumbat kane vrapuar te takojne mamane dhe babane e Cooper.

Top Channel