Paris Hilton e ftuar ne Venecia

04/09/2009 02:05

Ne nje festival filmi si ai i Venecias, Paris Hilton nuk mund te mungonte.

“Po kthehem ne hotel sepse me duhet te bej valixhet gati dhe te fle. Neser duhet te nisem ne oret e para te mengjesit per ne Venecia, tek festivali i filmit”, shkruan 28 vjecarja miqeve te saj ne rrjetin social te interntetit, Twitter.

Top Channel