Barroso: Krenar per zedhenesit e KE-se

03/09/2009 14:15

Presidenti i Komisionit Europian, Manuel Barroso eshte shprehur shume krenar per sherbimin e zedhenesve te ekzekutivit europian, duke theksuar se ky ekip ka te gjithe besimin dhe mbeshtetjen e tij.

Deklarata erdhi pas sulmit te presidentit te Keshillit italian te Ministrave, kunder zedhenesve te komisareve europiane.

Barroso thekson se zedhenesit e kane kryer detyren e tyre ne menyren me te mire te mundshme dhe kane zbatuar pike-pike misionin qe kane.

Top Channel