Halle Berry, shtatzene per here te dyte

02/09/2009 13:10

Aktorja Halle Berry dhe partneri i saj Gabriel Aubry presin femijen e dyte. 43-vjecarja eshte mama e nje vajze, Nahla, 1 vjece e gjysme.

Aktorja eshte shtatzene prej tre muajsh dhe bebja, sipas revistes “Life And Style Weekly”, duhet te linde vitin e ardhshem, ne mars.

“Jam shume e lumtur”, ka deklaruar Halle Berry.

Aktorja i eshte nenshtruar fekondimit artificial pas nje serie tentativash te deshtuara per te mbetur shtatzene ne menyre natyrale.

Top Channel