SHBA, sherr per parkingun, shtate te vrare

30/08/2009 11:50

Nje masaker e rende ka tronditur te gjithe opinionin ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Shtate vete jane vrare ne nje qyteze ne shtetin e Xhorxhias pas nje sherri per parkingun.

Pervec viktimave edhe dy femije jane plagosur dhe ndodhen ne gjendje te rende.

Top Channel