Reeves rikthehet ne krahet e Hodson

28/08/2009 17:30

U njohen dhe filluan te fekuentohen ne vitin 2008 kur ajo ishte asistente e mamase dhe qe atehere historia vazhdon.

Behet fjale per aktorin Keanu Reeves dhe Anita Hodson, te cilet e kane kaluar momentin e veshtire duke u rikthyer serish bashke. Sipas revistes “Star”, cifti eshte pare bashke qe prej fillimit te ketij viti, madje ata bashkejetojne.

“Ajo do te martohet dhe te kete nje femije me te. Nuk do te ndahet me asnjehere per asnje moment”, shprehet nje mik i ciftit. Ky lajm vjen pas thashethemeve per nje histori te mundshme mes Reeves dhe Cameron Diaz por mesa duket dreka qe ata kaluan ka qene nje moment mes miqsh.

Top Channel