Celine Dion pret femijen e dyte

19/08/2009 10:00

Celine Dion eshte ne pritje te femijes se dyte. Sipas “Journal de Montreal”, shtatzenia eshte arritur nepermjet ndihmes se mjekeve te Nju Jorkut, te specializuar per probleme me fertilitetin.

Beteja e burrit te saj Rene Angelil, 67 vjec, kunder kancerit kishte vene ne dyshim mundesine qe cifti te kishte femije.

Femija i pare i kengetares dhe bashkeshortit te saj, Rene’-Charles eshte 8 vjec, nderkohe qe vete Angelil ka tre te tjere ne dy martesa te meparshme.

Top Channel