Clooney kunder “TMZ” per fotot ‘e vjedhura’

15/08/2009 09:15

George Clooney del kunder site ‘TMZ’ per fotot e marra ne vilen e tij ne Como te Italise.

Aktori amerikan denoncon shkeljen e privacise me keto foto te marra nga muri i shtepise se tij.

Mes fotove ishte edhe ajo e nje vajze 13-vjecare, ndersa nderronte veshjet ne dhomen e miqve, si dhe fotot me showgirl italian, Elisabetta Canalis.

Top Channel