Jean-Paul Belmondo kercenohet me vdekje

14/08/2009 16:25

Aktori francez Jean-Paul Belmondo dhe familja e tij qe perbehet nga ish bashkeshortja dhe vajza 6 vjrecare, jane kercenuar me vdekje.

Artisti 76-vjecar dhe ish bashkeshortja Natty Tardivel, kane denoncuar ne polici kercenimet e bera me ane te lertave anonime. Tardivell eshte shprehur se aktualisht ndodhet nen vezhgimin e policise, ndersa thekson se frika me e madhe e saj eshte per vajzen 6 vjecare Stella.

Policia ka nisur hetimet per te gjetur kercenuesit e familjes se njohur franceze por ende nuk ka asnje piste konkrete.

Top Channel