Aniston, e burgosur ne filmin e ri

06/08/2009 12:05

Jennifer Aniston ka marre rolin kryesor ne nje film te ri qe flet per nje vajze te burgosur. Sipas revistes “Variety”, Aniston do te jete edhe producente ne “Goree Girls”.

Filmi tregon historine e vertete te nje vajze nga fshati qe kishte qene ne nje burg ne 1940-en dhe eshte falur me pas fale suksesit te saj.

Skenaristi Grey Gardens dhe drejtuesi Michael Sucsy kane filluar punen per filmin qe do te filloje xhirimet vitin e ardhshem. Ish-aktorja e “Friends” se fundi ka perfunduar regjistrimet e “The Bounty”.

Top Channel