J.Lo ‘divorc’ me Marc Anthony

05/08/2009 09:30

“Une dhe bashkeshorti im Marc kemi punuar gjithnje bashke. Kam xhiruar me te filmin El Cantante, sepse e dija se Marc ishte personi i duhur per ate rol. Tani mendoj se ka ardhur momenti qe gjithesecili te ndjeke rrugen e tij profesioniale”.

Jennifer Lopez deklaron per revisten italiane “Chi”, se ‘do te divircohet profesionalisht’ nga Marc Anthony.

J. Lo  ndodhet ne Itali per pushime, si dhe per te prezantuar koleksionin e ri te te brendshmeve.

Jennifer tregon se edhe ne jeten normale eshte gjithnje e kuruar, me floke te krehur dhe e trukuar. Ndjen se eshte e vleresuar edhe nga femijet per kete gje.

Top Channel