Gjermania rimerr Michelle Hunziker

31/07/2009 10:25

Michelle Hunziker kthehet ne Gjermani per te drejtuar nje emision televiziv dhe suksesi duket i garantuar.

 

Fillimisht e kishin zili, me pas e perkedhelen tani e duan shume. Keshtu ka ndodhur me showgirl e famshem italo-zviceran Hunziker, e cila eshte rikthyer pas 5 vjetesh per te qene drejtuese e nje emisioni ne televizionin privat RTL.

Nje show ne mbremjen e pare dhe ka shume mundesi te jete formati i emisionit te suksesshem ne Itali “Ballando con le stelle”.

Top Channel