Shakira deshiron nje femije

29/07/2009 15:00

Pas nje lidhjeje shume te gjate, enderron ta zgjeroje familjen e saj. Shakira po mendon shume per te patur nje femije.

Kengetarja dhe i fejuari Antonio de la Rua, djali i ish-presidentit te Argjentines, Fernando, deshirojne nje pasardhes sa me pare.

“Kam menduar gjithnje per te patur nje familje te vertete. Une dhe Antonio jemi bashke prej 9 vjetesh. Ai eshte personi i duhur me te cilin une dua te kaloj jeten. Me pelqen qe ne jeten private te kemi nje ekzistence normale, me te afermit e mi prane. Me ben te ndihem nje person real”, thote Shakira.

Kengetarja vec bebit kerkon qe se shpejti te realizoje edhe kenge qe te beje xhiron e botes, si ajo ne 2007 me Beyonce Knowles.

 

Top Channel