Eva Longoria, nje shtepiake e deshperuar

20/07/2009 12:45

Eva Longoria, e patrukuar duket njesoj si cdo shtepiake e deshperuar.

E fotografuar nga paparacet ne Beverly Hills, ne Los Angeles, Eva duket se ka humbur joshjen, per shkak te fytyres me pucra dhe pak te kuruar.

Syzet e erreta nuk arrijne t’i mbulojne lekuren e irrituar ne faqe.

Dhe te mendosh qe pjesa me e madhe e lekures eshte e fshehur nga syzet!

Eva duket e lodhur, me cehre te prishur dhe jo te mire. Ndoshta kjo mund te kete lidhje me personazhin e saj ne “Desperate Housewives”…

Top Channel