Skënderbeu stërvitje mbi dëborë – VIDEO
20/11/2017 17:02
Kampionët bien në fortesën e tyre, Partizani “zgjohet” nga kriza
20/11/2017 15:53
Ronaldo-Benzema ia kalojnë vetëm…sulmit të Beneventos
20/11/2017 15:10
Buffon: Tërhiqem në fund të sezonit…me Championsin!
20/11/2017 13:18
Itali, merr fund epoka “Tavecchio”. Dorëhiqet kreu i Federatës së Futbollit
20/11/2017 13:01
Icardi, goleadori i Interit. Plot 91 gola me zikaltrit
20/11/2017 12:48
Argjentina, Higuain shpreson të grumbullohet pas dëmtimit të Benedettos
20/11/2017 12:24
Valencia, surpriza e La Ligës. Në fundjavë pret Barçën
20/11/2017 11:42
10 pro dhe 7 kundër, nga këtu nis e ardhmja e Tavecchios dhe FIGC-së
20/11/2017 11:31
Igli Tare: Italia duhet të besojë më shumë te të rinjtë
20/11/2017 09:38
Kapiteni Icardi ngjit Interin të dytin, fitore e pastër ndaj Atalantës
19/11/2017 22:45
Skënderbeu hap fals kundër Kamzës, Plaku u prish festën
19/11/2017 18:58
Kukësi-Partizani, sfida ku fitorja është detyrim
19/11/2017 18:06
Flamurtari mposht Lushnjen dhe ngjitet i dyti
19/11/2017 16:05
Ajeti në stol, Crotone dorëzohet përballë Genoas
19/11/2017 14:30
Tavecchio nuk ia del dot, bën gati dorëheqjen
19/11/2017 13:10
Sahiti: Përjashtoj veten nga drejtimi i Kosovës, duhet trajner i huaj
19/11/2017 11:53
PSG ka zgjedhur Mourinhon, si trajner të ardhshëm
19/11/2017 10:41
Spalletti: Italisë i sugjeroj Ancelottin, ne duhet të mposhtim Atalantën
19/11/2017 09:36
Ujkani: Kosovës i duhet disiplinë dhe kushte të mira
19/11/2017 09:04
Atletiko-Real? Fiton Barcelona
18/11/2017 22:54