United “cinik” në Kupë, Arsenal e City, kalojnë me vështirësi
24/10/2017 22:51
Interi ngjitet në krye të Serisë A
24/10/2017 22:45
E rrallë! Kondogbia vuan pezullimin që daton 4 vite më parë
24/10/2017 21:25
Nga Juve te Man. Utd., asnjë parregullsi për Pogba
24/10/2017 21:16
Cristiano: Dua 7 çmime The Best!
24/10/2017 18:44
Dortmundi përsërit ftesën për Usain Bolt
24/10/2017 17:43
Java e 8 e Superiores, gjithçka nis nga Lushnja
24/10/2017 17:33
Maradona: U pikëllova teksa i dorëzoja çmimin Ronaldos
24/10/2017 17:26
Lazio, kundër racizmit. Lotito: Çdo vit, 200 tifozë në “Auschwitz”
24/10/2017 17:11
Lamtumirë “Adidas”, Milan firmos me “Puma”-n
24/10/2017 16:53
Montella shmang kritikat
24/10/2017 14:47
Tare: Ndërtova një Lazio të bukur dhe fituese
24/10/2017 14:22
Votat e shqiptarëve, sinkronizim thuajse i plotë Agolli-Panucci në FIFA
24/10/2017 12:43
Për kë votuan yjet?! Ronaldo e Messi “s’njihen”
24/10/2017 12:16
Në Kinë janë të sigurtë: Ancelotti në stolin e Guangzhou Evergrande
24/10/2017 11:58
Interi kundër Sampdorias për hakmarrje dhe kreun e renditjes
24/10/2017 11:35
Milan nuk apelon, Bonucci mungon ndaj Juventusit
24/10/2017 11:24
Berlusconi thyen heshtjen: Pa Champions, 100 milionë euro humbje
23/10/2017 23:54
Skënderbe me dy “fytyra”, Teuta bie në 28 minuta
23/10/2017 18:52
Ndeshja e fëmijëve që u ndoq më shumë se një sfidë e Serie A
23/10/2017 17:28
Zëvendësimet, përplasje Dybala-Allegri (Video)
23/10/2017 17:18